گروه مشاوران آری

سیاست مرجوعی و عودت

 

استفاده از وبسایت گروه مشاوران آری به هر شکل، به معنای آگاهی و قبول شرایط مندرج در این بخش است؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را مطالعه فرماییدتوجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است و شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‌های قبلی به حساب می آیداصول و رویه‌های گروه مشاوران آری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.  
  • معرفی واژگان و اصطلاح ها
فروشگاه:
گروه مشاوران آری ؛ وب سایت گروه مشاوران آری به آدرس جهانی https://arigroup.ir است.

مشتری یا کاربر:
به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام کند
. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید مشتری به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از آن طریق صورت می‌گیرد. 

سفارش:
کالا یا کالاهایی است که مشتری انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد خرید آنها را دارد. 

روز کاری:
 به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناء تعطیلات رسمی است و همه سفارش
‌ها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌شوند؛ مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وب سایت را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت. 

کلوپ:
باشگاه مشتریان خاص گروه مشاوران آری است که بر اساس شرایط مندرج در آن، اشتراک دریافت کرده باشند.  
  • شرایط و قوانین
 لازم است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده در فرم اطلاعات مشتری و با کنترل کارت شناسایی انجام می پذیرد؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد. – در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از سفارش‌گذاری مشتری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گروه مشاوران آری محفوظ است.  – در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. – در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، گروه مشاوران آری می تواند سفارش ثبت شده مشتری را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید. . – توجه داشته باشید که شماره +۹۸۹۰۰۰۲۷۵۹ شماره‌ای است که گروه مشاوران آری از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.  
error: محتوای سایت محافظت شده است!